Stosujemy wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt światowych marek oraz własne opracowania.

DRONY:

Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK pomaga sporządzać mapy planów budowy, wykorzystywać GIS do zarządzania majątkiem, rejestrować zmiany w terenie, tworzyć mapy bazowe dla rolnictwa precyzyjnego i dostarczać materiały referencyjne do budowy i planowania w terenie.

Dostarczanie w czasie rzeczywistym danych lokalizacyjnych na poziomie centymetra w celu zwiększenia dokładności metadanych obrazu absolutnego. Oprócz zoptymalizowanego bezpieczeństwa lotu i dokładnego zbierania danych, Phantom 4 RTK przechowuje dane obserwacji satelitarnej, które są wykorzystywane do post-processingu kinematycznego (PPK), który może być wykonywany za pomocą DJI Cloud PPK Service* .Dopasuj Phantom 4 RTK do każdego przepływu pracy dzięki możliwości połączenia tego systemu pozycjonowania z D-RTK 2 High Precision. Mobilna stacja GNSS lub NTRIP (Network Transmission RTCM via Internet Protocol) przy użyciu klucza sprzętowego 4G lub hotspotu Wi-Fi.

P4 Multispektralny

Na podstawie zebranych danych multispektralnych użytkownicy mogą szybko uzyskać pożądane wskaźniki i parametry dla konkretnych roślin, sprawdzić stan zdrowia roślin w czasie rzeczywistym, szybko wykryć owady i chwasty oraz zastosować środki ochrony roślin, aby zapewnić właściwe zarządzanie gospodarstwem.

P4 Multispectral integruje proces zbierania danych, który zapewnia wgląd w zdrowie upraw i zarządzanie roślinnością. DJI zbudowało tę platformę z tymi samymi wysokimi standardami wydajności, z których DJI jest znane, w tym maksymalny czas lotu 27 minut i zasięg transmisji do 7 km 1 z systemem OcuSync.

Dzięki wbudowanemu systemowi stabilizacji obrazu, który zbiera kompletne zestawy danych. Daje dostęp do informacji zebranych przez 1 kamerę RGB oraz zestaw kamer multispektralnych z 5 kamerami obejmujących kolor niebieski, zielony, czerwony, czerwony brzeg i bliską podczerwień – wszystkie o rozdzielczości 2 MP z globalną migawką i 3-osiowym stabilizatorem.

Wbudowany czujnik spektralny światła słonecznego na szczycie drona wychwytuje promienie słoneczne, zapewniając maksymalną dokładność i spójność zbierania danych o różnych porach dnia. W połączeniu z danymi po przetworzeniu, informacje te pomagają w uzyskaniu najdokładniejszych wyników NDVI.